5 důvodů vyhrát olympijský veletrh

Konkurence na olympijských hrách je snem každého sportovce. Těžké hodiny tréninku a výhradní oddanost sportovní disciplíně, která odmítá rodinu nebo přátele, jsou silnými důvody, proč se v olympijské soutěži. In GetQoralHealth chceme s vámi sdílet důvody, proč 5 závodníků vyhraje na olympijském veletrhu.

1. Mexičan Eder Sánchez to je velká naděje atletika naší země. Jeho přání je získat medaili za Mexiko , ale především věnovat jeho otci úspěch, Víctor Sánchez , zemřel v letošním roce. Eder ztratil nejen svého otce, ale svou sportovní inspiraci, protože byl také mužem, který ho vycvičil a který v pochodu vedl jeho kroky.

2. Jihoafrický běžec Óscar Pistorius , také chcete získat medaili, protože v roce 2009 Peking 2008 oni ho nedovolili soutěžit, ale teď, v těchto hrách, Óscar chce ukázat celému světu, že navzdory jejich protézy uhlíkové vlákno přizpůsobené jako nohy, může běžet a být nejlepší.

3. Taekwandoin María del Rosario Espinoza , byl zvolen jako standardní nositel Mexiko na tomto olympijském veletrhu. Jeho největší podnět k soutěži je dát příklad vytrvalosti, disciplíny a odhodlání mladým mexickým sportovcům.

4. Paola Espinosa Sánchez , Mexický potápěč, získal druhou stříbrnou medaili z ruky Alejandra Orozco , aztécký tým dosáhl druhé pozice ve finále synchronních ponorů na desetimetrové plošině. Jeho hlavním motivem je být nejlepší potápěč na světě.

5. A Jennifer Pinches , je známá jako gymnastka naděje. Je jednou z mála britských sportovců, kteří budou mít příležitost soutěžit se svým hrdinou i ve své vlasti. S pouhými 17 lety, Jennifer je jedním z nejslibnějších anglických gymnastů a doufá, že se letos kvalifikuje doma spolu s Beth Tweddle , který byl prvním soutěžícím Spojené království v roce 2006 získal medaili na světovém šampionátu tohoto sportu a jeho největší idol.

Důvody pro vítězství v olympijských hrách jsou však mnohé disciplína a konzistence jsou rozhodující pro jeho dosažení. Jaké jsou vaše důvody pro získání vítězství?