5 medailových možností pro Mexiko

Mexiko posílá do Londýna delegaci více než 100 sportovců, kteří budou soutěžit v různých soutěžích Olympijské sporty , takže možnost získat některé zlaté, stříbrné a bronzové medaile , nebo přinejmenším přímý spor o ně v posledních případech.

Mezi sportovci a sporty které se očekávají, že hodí některé z těchto kovů podle jornada.com:

1. Lukostřelba. Jedná se o jeden ze dvou sportů jako celku, o kterých se očekává, že budou soutěžit o maximální cenu spolu se Spojenými státy a několika evropskými mocnostmi. Díky skvělému výkonu získal mexický tým, který vytvořili Mariana Avitia, Aída Román a Alejandra Valencia, díky své přípravě a vynikajícím výsledkům v celosvětových soutěžích získal první místo.

2. Atletika. Po mnoho let je naše země protagonistou atletických akcí, zejména v pozadí, chůze nebo chůzi. I když očekávané výsledky nebyly dosaženy v roce 2008, naděje na medaili stanovil Juan Luis Barrios, který soutěží o 5 a 10 tisíc metrů; stejně jako v Madaí Pérez v maratonu.

3. Potápění. Toto je sport, kde má více specialistů očekávání získat alespoň dvě medaile, zvláště v Paola Espinosa (plošina 10 m.), Individuálně a ve dvojicích, s Tatianou Ortizovou, s níž již dosáhla Zlatá medaile v minulých hrách.

4. Fotbal. Jedná se o další týmový sport, v němž byly vypočteny očekávání nejméně jedné bronzové medaile díky vítězné inercii trikolorů od mistrovství světa ve specializaci (pořádané v Kolumbii) a za to, že vyhrál Panamerické hry v naší zemi.

5. Tae Kwon do , Případ podobný potápění, pro dobrou předchozí účast Pekingu, se očekává, že Maria del Rosario Espinoza schvaluje svou medaili v kategorii více než 67 kg. v těchto hrách, který také má motivaci být jmenován vlajkovým nositelem národní delegace.

Ze zbývajících disciplín, ve kterých existuje možnost bojovat s medailou, jsou: box, jízda na kole, džudo, plavba lodí, pentathlon, veslování a plachtění. Tímto způsobem má být stejný počet kovů získaných v posledních hrách v Pekingu v roce 2008, ve kterých byly získány 2 zlaté, 1 stříbrné a 3 bronzové.